F.H.U SEVEN oferuje zestawy łożysk MAR do wszystkich modeli samochodów. Wśród nich znajdziecie Państwo wyłącznie części najlepszych producentów FAG, SKF, SNR mając na uwadze długą i bezproblemową eksploatację.
Łożysko koła to część, której główną funkcją jest redukowanie oporów toczenia auta. Z racji swojej funkcji, naturalne zużycie łożyska koła jest nieuchronne. Poza tym, element ten narażony jest na takie czynniki jak wnikanie wody powodującej korozję, która może doprowadzić nawet do zablokowania się łożyska. Sprawne łożyska zapewniają komfortową i bezpieczną jazdę.
łożyska samochodowe kowalskiWśród najczęściej spotykanych symptomów zużycia łożyska koła wymieniamy głośną pracę łożyskowania (specyficzne „wycie”), odgłosy tarcia metalicznego, stuki i szum dochodzący z okolic piasty. W skrajnych przypadkach, mogą to być nawet wyczuwalne wibracje kół i drgania kierownicy. Warto zatem zadbać o to, aby łożyska koła w naszym samochodzie były w pełni sprawne, bowiem element ten ma fundamentalne znaczenie dla bezpieczeństwa i komfortu jazdy.